banner1yellowBig3

44-98-3 قیمت و نرخ ارز کشورها در صرافی آنلاین ایرانیان , لندن و تهران , Sarafi Online Iranian, London & Tehran , Hello Exchange Rate Money Uk 03/04/2017

Exchange Rates Countries London UK & Tehran  Iran

نرخ ارزهای کشورها در صرافی آنلاین ایرانیان , لندن و تهران

بهترین قیمت , نرخ  ارز های کشورها با تومان ایران  , دلار, یورو , پوند , روبل روسیه , لیر ترکیه , یوان چین , ین ژاپن , دلار کانادا ,دلار استرالیا , دلار نیوزیلند , فرانک سوئیس  , افغانی , کرون سوئد , لاری گرجستان  , کرون دانمارک , کرون نروژ , دینار کویت , ریال عربستان , درهم امارات , ریال قطر , ریال عمان , دینار عراق , دینار بحرین, لیر سوریه , روپیه هند ,  روپیه پاکستان , دلار هنگ کنگ , رینگیت مالزی , بات تایلند , افغانی , منات آذربایجان , درام ارمنستان , صرافی آنلاین ایرانیان , تهران , لندن , بهترین خریدار پوند , بالاترین خریدارپوند و ارزها .

 

نرخ ترانسفر £ پوند

خرید و فروش در لندن

24/7 تعطيلات باز است

ترانسفر در 1 روز

GBP خرید   پوند:


‏GBP فروش  پوند:

كارمزد صرافي 10. £

تخفیف به دارندگان کدصرافی آنلاین

 4,580 تومان‏


‏ 4,880 تومان

إز مبلغ 1,000.£ 

بدون كارمزد

 

نرخ نقدی £ پوند

خرید و فروش در لندن

24/7 تعطيلات باز است

            نقدی -

      واریز به حساب

        در 1 ساعت

GBP خرید  پوند


‏GBP فروش  پوند

كارمزد صرافي 15. £

تخفیف به دازندگان کد صرافی آنلاین

4,500‏ تومان


‏4,700 تومان

از مبلغ 1000.£

بدون کارمزد

 

نرخ £ پوند  حواله شخصي

در تهران -  لندن

24/7 تعطيلات باز است

GBP حواله فروش  پوند


‏ ‏GBP حواله خرید   پوند

كارمزد صرافي 25. £

تخفیف به دارندگان کد صرافی آنلاین

 4,600‏ تومان


‏ 4,500 تومان

تخفيف براي أعضاء تلگلرام

 

نرخ £ پوند TT حواله     شركتها.

در تهران - لندن

 24/7 تعطيلات باز است

 ‏GBP حواله فروش  پوند


‏GBP حواله خرید     پوند

كارمزد صرافي 25. £

تخفیف به دارندگان کد صرافی آنلاین

 4,700‏ تومان


‏4,540 تومان

تخفيف براي أعضاء یلوپیج

 

5) ‎نرخ £ پوند نقدي

خرید و فروش درتهران

24/7 تعطيلات باز است

GBP  فروش نقدی پوند

‏GBP خرید نقدی  پوند

تخفيف به دارندگان کد صرافی آنلاین

 4,790‏ تومان

4,720 تومان

تخفيف براي أعضاء یلوپیج

   شرکت صرافي هلو لندن  آنلاین ایرانیان  تهران لندن
 

① بهترين خريد و فروش

بالاترین خرید ارزها و پوند

                 نفدی

  واریز به حساب

       در 1ساعت

② ترانسفر، حواله . واریزی

   به حساب بانک های انگلستان

      ترانسفر

     به حساب

     در 1 روز

 تماس با صرافی هلو ( سلام ) لندن  ✔️ ايرانيان انگلستان  M,+44 75 6352 4282
 M,+44 79 2797 6513
 

صرافی هلو ( سلام ) لندن/ خدمات ارزی آنلاین ایرانیان انگلستان

رئیس بانک مرکزی: ۲ تا ۳ سال دیگر شرایط برای حذف صفر فراهم می‌شود.

رئیس بانک مرکزی ایران، از امکان عملی شدن طرح حذف صفر از پول ملی "طی ۲ تا ۳ سال آینده خبر داده است".
به گزارش خبرگزاری مهر، آقای سیف گفته است: "در دولت مصوبه‌ای برای حذف صفر نداشتیم و قصد چنین کاری را نداریم."
حدود ۴ ماه پیش هیئت دولت ایران جزئیات لایحه‌ای را تصویب کرد که براساس آن واحد پول ایران از ریال به تومان تغییر می‌کند.
این "مصوبه" البته به تائید مجلس و شورای نگهبان نیاز دارد.
موضوع تغییر پول ملی در بودجه سال جاری (۱۳۹۶) جای نگرفته است.
رئیس بانک مرکزی امروز یکشنبه ۱۳ فروردین (۲ آوریل) گفته است: "بانک مرکزی لایحه‌ای به دولت فرستاد که هنوز هم در دست بررسی است. البته این هم هنوز قطعی نشده و باید به مجلس برود؛ لذا برای حذف صفر برنامه‌ای نداشتیم."
بانک مرکزی ایران، اصلی‌ترین دلایل تغییر پول ملی را "افزایش تورم در دهه‌های اخیر و کاهش ارزش پول ملی" اعلام کرده است.
علاوه بر آن، محدودیت چاپ اسکناس درشت منجر به افزایش قابل توجه حجم اسکناس در جریان شده است.
اجرای این سیاست نیازمند ثبات اقتصادی و مهار تورم است که با توجه به نرخ "تک رقمی" تورم عده‌ای از سیاست‌گذاران اقتصادی در ایران زمان آن را مناسب می‌دانند.
با تغییر پول ملی چه اتفاقی می‌افتد؟
تبدیل تومان به واحد پول ملی ایران، نیازمند اقداماتی نظیر چاپ اسکناس‌های جدید و جمع‌آوری اسکناس‌های قدیمی خواهد بود که هزینه‌بر است. هر چند تجربه‌های مشابه نشان داده است که تا مدتی هر دو اسکناس مورد استفاده قرار می‌گیرند.
بعضی از کارشناسان افزایش اندکی تورم با توجه به گردشدن اعداد کوچک را نامحتمل ندانسته‌اند. ولی‌الله سیف، رئیس بانک مرکزی پیشتر گفته بود تغییر واحد پول ملی آثار اقتصادی از جمله تورم‌زایی و یا اثرگذاری بر سایر شاخص‌های کلان اقتصادی نخواهد داشت و تنها موجب تسهیل مبادلات و برگشت به فضای عرفی جامعه می‌شود.
اختلال در قیمت‌گذاری کالاها و سردرگمی احتمالی در کوتاه مدت و گرایش به نگهداری ارز از پیامدهای احتمالی حذف صفر است که بعضی از کارشناسان به آنها اشاره کرده‌اند.
بعضی دیگر اما به سهولت حسابداری، کاهش استهلاک اسکناس، افزایش اعتماد به پول ملی و کاهش هزینه مدیریت اسکناسها برای بانک مرکزی به عنوان پیامدهای احتمالی این طرح اشاره کرده‌اند.
ایران اولین کشوری نیست که می خواهد با حذف صفر، واحد پول خود را تغییر دهد. نخستین بار پس از پایان جنگ جهانی اول، آلمان ۱۲ صفر را از واحد پول خود حذف کرد.
ترکیه از جمله کشورهایی است که در سال های اخیر چنین اقدامی را با مشورت و همکاری صندوق بین‌المللی پول انجام داده و از تجربه های موفق حذف صفر از واحد پول محسوب می شود.

http://www.bbc.com/persian/business-39471847

https://t.me/SarafiOnlineIranian

نرخ ارزهای کشورها در صرافی آنلاین ایرانیان , لندن و تهران

صرافی آنلاین ایرانیان، صرافی لندن , صرافی تهران ، صرافی هلو , صرافی آنلاین لندن ,برای شهرهای انگلیس در ارائه خدمات آنلاین ارزی ، خرید و فروش پوند با تومان , بهترین نرخ روز و ترانسفر و حواله پوند انگلستان و ریال ایران و درج روزانه نرخ ارز در وب سایت صرافی و فیسبوک صرافی و تلگرام صرافی درخدمت ایرانیان دنیا می باشد. صرافی آنلاین ایرانیان - صرافی هلو  لندن ,بهترین خریدار پوند ,بالاترین خریدارپوند و ارزها .

 

نرخ ارزهای کشورها در صرافی آنلاین ایرانیان , لندن و تهران

صرافی آنلاین لندن, قیمت ,نرخ ارزهای معتبر یورو, دلار و پوند در صرافی آنلاین ایرانیان تهران ,لندن, حواله فوری پرداخت 1 ساعته بدون کارمزد. انتقال سریع ارز به ایران و لندن,
نرخ حواله پوند در لندن, خـرید ویژه پوند نقدی, فروش ویژه پوند نقدی, خرید حواله بانکی TT فروش حواله بانکی ., ارز Currency, خرید Buy, فروش Sell
صــرافی آنلاین , صرافی هلو لندن ,خدمات پوند ،قيمت پوند،حواله پوند، خرید پوند و فروش , صرافی - انگلستان ، فروش پوند ، خرید پوند ، حواله به انگلستان ، انتقال ارز به انگلستان. شركت صرافی هلو , صرافي در لندن مي باشد
پوند انگلیس ، قیمت پوند انگلیس ، قیمت ارز ، نرخ  ارز ، فروش پوند انگلیس ، خرید پوند انگلیس

 

بانك مركزی جمهوری اسلامی ايران به موجب قانون پولی و بانكی مصوب تير ماه 1351 به عنوان تنظيم كننده نظام پولی و بانكی كشور و بانكدار دولت می باشد. بديهی است انجام وظيفه در اين حيطه وسيع، شبكه گسترده و پيچيده ای از روابط، وظايف و كارهای مختلفی را می طلبد و برقراری ارتباطات گسترده با طيف وسيعی از مخاطبان را ايجــاب می كند. از آنجا كه عملكرد بانك مركزی و تصميمات مقامات اين بانك بطور مستقيم و غيرمستقيم در زندگی آحاد مردم تاثيرات انكارناپذيری دارد، همراهی و همدلی با مردم و تعبير و تفسير صحيح و منطقی فعاليت های انجام شده در بانك، ضرورت و اهميت می يابد.

 

سياست پولی
 مهمترين اهداف سياست‌های کلان اقتصادی بطور اعم و سياست‌های پولی، ثبات قيمتها، رشد اقتصادی و سطح مطلوب اشتغال است. از آنجايی که دستيابی به اهداف نهايی بطور مستقيم برای سياستگذاران قابل حصول نمی باشد، لذا معرفی اهداف‌ ميانی و ابزار های متناسب ضرورت دارد. در مورد سياست پولی مساله انتخاب هدف ميانی غالباً در انتخاب بين کنترل نرخ سود و عرضه پول خلاصه می‌شود. در ايران با پيروی از سياست پولی مبتنی بر کنترل کلهای پولی، تلاش می‌شود ضمن تامين نقدينگی مورد نياز بخش‌های توليدی و سرمايه‌گذاری، از انبساط پولی نامتناسب با اهداف نقدينگی و تورم مندرج در برنامه‌های توسعه جلوگيری به عمل آيد.

 

قوانين و مقررات
براساس قانون پولی و بانکی کشور، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران بعنوان تنظيم کننده نظام پولی و اعتباری کشور، موظف به تنظيم مقررات مربوط به صدور و ورود ارز و پول رايج ايران و معاملات ارزی و تعهد و يا تضمين پرداخت‌های ارزی با تصويب شورای پول و اعتبار، مقررات مربوط به معاملات طلا با تصويب هيأت وزيران، تعيين کننده مقررات برای موسسات اعتباری غيربانکی و کليه مقررات، مصوبات يا بخشنامه‌های ناظر بر نظام پولی و اعتباری کشور است.

 

شاخص سهام بورس لندن و ارزش پوند در بازار مبادلات ارزی، بعد از ظهر روز چهارشنبه، به دنبال آغاز رسمی روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا موسوم به برگزیت، کاهش یافتند.

پوند انگلیس در بعد از ظهر چهارشنبه در بازار مبادلات ارزی لندن، با کاهش 1.04 درصدی ارزش آن در برابر دلار آمریکا، در مقابل1.2429 دلار معامله شد.

در حال حاضر، پوند در مقابل 1.1555 یورو معامله می‌شود که نسبت به روز سه شنبه گذشته، 0.06 درصد کاهش نشان می دهد .

پوند همچنین با کاهش 0.75 درصدی در مقابل ین ژاپن، هم اکنون در مقابل 137.9267 ین معامله می شود.
ارزش پوند انگلیس روز سه شنبه گذشته نیز به دنبال حمایت پارلمان اسکاتلند از برگزاری همه پرسی مجدد استقلال از بریتانیا، در برابر دلار آمریکا و یورو به یکباره کاهش یافته بود.

ارزش شاخص سهام بورس فوتسی 100 لندن که در آن در هر روز کاری سهام 100 شرکت مهم و بزرگ انگلیس از نظر ارزش بازاری سهام ثبت شده در بورس، ارزش گذاری و خریدوفروش می شود، نیز در بعد از ظهر روز چهارشنبه با کاهش 0.02 درصدی مواجه شد.

شاخص سهام بورس فوتسی 100 لندن، با 3.8 واحد کاهش، به 7 هزار 339 واحد رسید.

شاخص سهام بورس فوتسی 250 لندن نیز با کاهش 0.20 درصدی مواجه بود و با 38 واحد کاهش به 18 هزار و 915 واحد رسید.

روز چهارشنبه اعلام شد که 'ترزا می'، نخست وزیر انگلیس نامه‌ای حاوی اعلام قصد کشورش در استفاده از ماده 50 معاهده اتحادیه اروپا راجع به ترک عضویت کشورهای عضو را امضا کرده است.

متعاقب آن، دونالد توسک، رئیس شورای اروپا روز چهارشنبه، تایید کرد که این نامه را دریافت کرده است.

با اعلام پذیرش این نامه، مذاکرات مربوط به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا آغاز می‌شود و تا ماه مارس سال 2019، دو سال دیگر ادامه خواهد داشت.

در همه‌پرسی 23 ژوئن ( سوم تیرماه ) 51.9 درصد مردم بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا و 48.1درصد آنها به ماندن در این اتحادیه رأی دادند.

به دنبال برگزاری این همه پرسی، ارزش پوند در برابر دلار آمریکا و یورو روندی بشدت کاهشی داشت. 

نرخ ارزهای کشورها در صرافی آنلاین ایرانیان , لندن و تهران

Sarafi  Online  Iranian London & Tehran

Exchange Rates Countries

Sarafi  Online  Iranian London & Tehran

Exchange Rates Countries

Sarafi  Online  Iranian London & Tehran

Exchange Rates Countries

Sarafi  Online  Iranian London & Tehran

Exchange Rates Countries

Sarafi  Online  Iranian London & Tehran

 Sarafi Hello  Rate LONDON  UK

Iranian Rial Currency, USD, EUR, GBP, Russian Ruble, Turkish Lira, Chinese yuan, JPY, CAD, AUD, New Zealand Dollar: Swiss Franc: AFN: SEK: Larry Georgia: Danish krone: NOK: Kuwaiti Dinar: Saudi Riyal , AED, Rial Omani Qatari riyal, Iraqi Dinar, Dinar Bahrain, SYP, Indian Rupee, Rupee Pakistan, Hong Kong dollar, Ringgit Malaysia, Thai Baht, Azerbaijani manat Afghanistan, drama Armenia,
Online exchange rate in Iran, Tehran Securities in London, in the UK online foreign exchange services, sales and transfers and remittances £ Best British Pound and the Iranian Rial and insertion site daily exchange rates and currency exchange rates Facebook Iran telegraph exchange service in the world. Exchange Online Forum - London

 

Exchange Rates Countries

Sarafi  Online  Iranian London & Tehran

Iranian online currency exchange,Hello , London exchange Tehran, in the UK for online foreign exchange services, sales and transfers and remittances pound the best rate of the British pound and the Iranian Rial and insertion site daily exchange rates and currency exchange currency exchange Facebook and currency exchange telegram service Iranian

world. Exchange Online UK - Sarafi Hello London

 

نرخ ارزهای کشورها در صرافی آنلاین ایرانیان , لندن و تهران

,آرشیو زمانی نرخ ها :     چه زمان اقدام به خرید و فروش ?

1- نرخ لحظه ای ارز طلا و سکه در بازار تهران , لندن , قیمت دلار ، قیمت پوند ، قیمت یورو ، قیمت درهم ، قیمت سکه ، قیمت نیم ، قیمت ربع ، قیمت مظنه,صرافی تهران, صرافی ایران.صرافی لندن,, بهترین خریدار پوند , بالاترین خریدارپوند و ارزها .

2- خرید و فروش ارزهای رایج و کلیه مبادلات نقدی و حواله سراسر جهان , در لندن , انگلستان , تهران , ایران

3- قیمت دلار,نرخ ارز,قیمت یورو,قیمت پوند,قیمت درهم,قیمت لیر,قیمت دلار کانادا,نرخ لحظه ای ارزها,قیمت زنده ارزها,قیمت زنده دلار,قیمت لحظه ای دلار در صرافی آنلاین ایرانیان

4- قیمت دلار,طلا,طلاوجواهر,دلار,سکه,ارز,قیمت طلا,قیمت سکه,قیمت ارز,قیمت زنده طلا,قیمت امروز دلار,قیمت طلا و سکه,قیمت طلاوارز,قیمت سکه و ارز,نرخ ارز,پیامک قیمت ها

لندن :  6513 2797 79 44+   تهران : 2230 144 935 98+

 

Welcome to Hello Exchange London

خوش آمدید به صرافی هلو(سلام ) انگلستان 


Safe and Secure Money Transfer Service.

Hello Exchangeoffers fast and secure international money transfer service. We are registered by Financial Service Authority. From New York to Russia or London to India - in more than 192 countries –hello exchange money transfer service moves money easily around the world. We provide competitive rate for our customers through a worldwide network of agents and financial institution customers.

Call Hello Exchangeon+44 (0) 20 7993 8685    / info@helloexchange.com

Who should use hello exchange money transfer service?

Anyone who needs to send or receive money quickly from people who are supporting friends or relatives living in a foreign country, travelers, or business people who need to make fast international remittances.

We do not recommend our clients to send money to someone they don’t know, charities or online auctions.

Sarafi Hello London Uk
شرکت صرافی هلو (سلام) انگلستان ازسال 2016 با کادری متخصص و با اعتماد ایرانیان و فارسی زبانان در لندن توانسته است . خدمات صرافی آنلاین و مبادلات ارزی و حواله را با سریعترین راههای موجود با اعتبار و اطمینان انجام دهد.

خدمات اول: شرایط و ضوابط صدور حواله ارزی

صرافی هلو (سلام) لندنبا خدمات آنلاین و 100% الکترونیکی روشی را فراهم آورده تا ایرانیان و فارسی زبانان درانگلستان بتوانند بدون مراجعه حضوری و یا هزینه های اضافه از خدمات شرکت صرافی آنلاین استفاده نمایند هرچند ایرانیان می توانند هر لحظه نرخ آخرین معامله انجام شده  را در سایت این صرافی ببینید،.


مدارک لازم : ترانسفر حواله صرافی آنلاین ایرانیان

خدمات دوم : تسویه مالی توافق ارزی


متقاضی با توافق نرخ ارز،  باید حداکثر تا ساعت تعیین شده  کارمند صرافی، مبلغ ریالی حواله ارزی را به حساب مخصوص صرافی ترانسفر نموده و عکسی از برکه ترانسفر یا فیش واریزی آن را به مدیریت صرافی  ارسال کنند . با تاخیر در واریز مبلغ توافق ، شرکت صرافی هیچگونه مسئولیتی در قبال تغییر نرخ ارز نخواهد داشت. ملاک انجام حواله ارزی، دیدن مبلغ پول واریزی در حساب صرافی می باشد. حتی زمانی که مشتریان مبلغ ریالی را واریز کنند ، شرکت صرافی هلو لندن این حق را دارد که تا زمان دریافت مبلغ در حساب خود، از انجام حواله امتناع کند.

خدمات سوم : درخواست حواله به صورت آنلاین

متقاضی دارنده کد صرافی هلو(سلام) لندن می توانند با توجه به داشتن کد ارزی درصرافی ، درخواست حواله خود را از طریق آنلاین وایمیل  انجام دهند

بررسی درخواست و ایمیل ارسال کننده با قرارداد صدور حواله

متقاضی که درخواست خود را از طریق ایمیل ارسال می کنند، و آدرسی که درخواست حواله با آن ایمیل ارسال شده باید با آدرس ایمیل اعلام شده در فرم دریافت کد صرافی یکی باشد

 

خدمات چهارم : پذیرش مسئولیت حواله ارزی 

نقد شدن حواله ارزی و موضوع درخواست حواله، تابع شرایط و قوانین نظارت بر تبدیل ارز یا سایر محدودیت ها ی اعمال شده توسط کشور گیرنده می باشد. صرافی هلو (سلام) لندن به هیچ وجه متعهد خسارتهای ناشی از این قوانین و محدودیتها نبوده و نمی باشند.

خدمات پنجم : شرایط حواله انتقال ارز خارجی

درخواست های حواله یک روزه ، به ساعت دریافت درخواست از متقاضی و واریز وجه ریالی و همچنین به زمان بسته شدن معاملات کارگزاران در مقصد حواله ارزی بستگی دارد

خدمات ششم : نگهداری اطلاعات متقاضی

صرافی هلو (سلام) لندن برای حواله ارزی ، اقدام به دریافت مدارک لازم از متقاضیان حواله مطابق با روش نگهداری مدارک و حفظ حریم خصوصی و مطابق با مقررات می نماید و متقاضی نیز نسبت به این امر اذعان و موافقت می نماید. لذا شرکت صرافی هلو این اجازه را دارد که این اطلاعات را در اختیار بانک ذینفع، کارگزاران و مقامات رسمی و دولتی قرار دهد

خدمات هفتم : قوانین مبارزه با پولشوئی و تراکنش های غیر قانونی

صرافی هلو (سلام) لندن این اختیار را دارد تا از ارسال حواله ای که مشخص شود مخالف قوانین و مقررات بانکی کشور مبدا یا مقصد حواله باشد و یا در بر گیرنده اشخاص حقیقی یا حقوقی تحریم شده / محدود شده از نظر قانون و مقررات باشد امتناع نماید. ممکن است پرداخت وجه حواله بدلیل نیاز بانک کارگزار به اطلاعات جهت مطابقت با قوانین و مقررات با تاخیر انجام شود و یا اینکه برگشت شود. صرافی هلو در صورت ضرورت، اطلاعات مربوط به حواله ارزی را به اشتراک خواهد گذاشت و مشتری حق اعتراض را از خود در این رابطه سلب و ساقط مینماید.

:

خدمات هشتم : ساعت روزهای کاری دفتر لندن


شرکت صرافی هلو ( سلام ) لندن هر روزه از ساعات 9.00 صبح تا 5.30 عصر و درهفته از دوشنبه تا جمعه . تلاش خود را به درخواست حواله ای که به موقع دریافت کرده است اقدام خواهد کرد و رسیدگی به درخواست هایی که وجه آنها پس از بسته شدن زمان معاملات دریافت شوند به روز کاری و اداری بعد موکول خواهد شد. به همین منظور روز های جمعه و تعطیلات رسمی کشور مبدا یا مقصد، روزهای کاری محسوب نمی شوند. در صورت دریافت درخواست حواله در روزهای تعطیل ، صرافی هلو در روز کاری و اداری بعد به آن ترتیب اثر خواهد داد

خدمات نهم : اخذ تاییدیه درخواست حواله ارزی


صرافی هلو در موقع دریافت درخواست حواله .این حق را دارد تانسبت به اخذ تاییدیه لازم در خصوص صحت درخواست اقدام نماید. ودرصورت عدم موفقیت در اخذ تاییدیه های لازم منجر به تاخیر در انجام حواله یا عدم پذیرش انجام حواله خواهد شد

خدمات دههم : شرایط واریزی وجه یکسان 

واریز وجه به حساب مخصوص صرافی توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزي ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی( هر شخص اعم از حقیقی یا حقوقی که واریز کننده معادل ریالی وجه ارز خریداری شده است) و درخواست کننده حواله باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب مخصوص صرافی باید از حساب شخص متقاضی حواله (اعم از حقیقی یا حقوقی) حواله شود و در صورت نقدي بودن وجه واریزي ، باید در فیش مربوطه نام واریز کننده، همان نام درخواست کننده حواله ( متقاضی صرافی) درج شود. بدیهی است در غیر این صورت به درخواست حواله ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجه واریز شده مسترد می گردد.


معمولاً حواله های ارسالی توسط صرافی هلو لندن ، تا حد اکثر 3 روز کاری به دست ذینفع خواهند رسید. بدیهی است از آنجا که جمعه بانک های ایران، شنبه و یکشنبه بانک های جهانی تعطیل می باشند، از جمعه تا یکشنبه جزء روزهای کاری و اداری صرافی هلو محسوب نمی شوند

TT حواله   
 نقدی خرید ارز            
TT حواله        
 نقدی       
        فروش ارز
   4,450     پوند انگلیس    4,650     پوند   انگلیس
    TT پوند انگلیس     TTپوند   انگلیس 
 3,600       دلار آمریکا  3       دلار   آمریکا
 3,800      یورو  اروپا   4,000       یورو    اروپا
   حواله     نقدی نرخ ارز لندن    حواله    نقدی نرخ  ارز لندن

Hello Exchange Rate LONDON

Iranian Rial Currency, USD, EUR, GBP, Russian Ruble, Turkish Lira, Chinese yuan, JPY, CAD, AUD, New Zealand Dollar: Swiss Franc: AFN: SEK: Larry Georgia: Danish krone: NOK: Kuwaiti Dinar: Saudi Riyal , AED, Rial Omani Qatari riyal, Iraqi Dinar, Dinar Bahrain, SYP, Indian Rupee, Rupee Pakistan, Hong Kong dollar, Ringgit Malaysia, Thai Baht, Azerbaijani manat Afghanistan, drama Armenia,
Online exchange rate in Iran, Tehran Securities in London, in the UK online foreign exchange services, sales and transfers and remittances £ Best British Pound and the Iranian Rial and insertion site daily exchange rates and currency exchange rates Facebook Iran telegraph exchange service in the world. Exchange Online Forum - London

 

نرخ  ارزهای کشورها با تومان ایران  , دلار, یورو , پوند , روبل روسیه , لیر ترکیه , یوان چین , ین ژاپن , دلار کانادا ,دلار استرالیا , دلار نیوزیلند , فرانک سوئیس  , افغانی , کرون سوئد , لاری گرجستان  , کرون دانمارک , کرون نروژ , دینار کویت , ریال عربستان , درهم امارات , ریال قطر , ریال عمان , دینار عراق , دینار بحرین, لیر سوریه , روپیه هند ,  روپیه پاکستان , دلار هنگ کنگ , رینگیت مالزی , بات تایلند , افغانی , منات آذربایجان , درام ارمنستان , صرافی آنلاین ایرانیان , تهران , لندن


صرافی هلو ( سلام ) لندن/ خدمات ارزی آنلاین ایرانیان انگلستان

Facebook, FarsiYellowPages, London 

یلوپیچ ایرانیان انگلستان Iranian Uk YP

یلوپیح فارسی | ایرانیان انگلستان|راهنمای , مشاغل ,کسب کار , نرخ ارز , قیمت پول کشورها در صحفه زرد ,صرافی انگلستان
صرافی هلو , سلام . صرافی آنلاین ایرانیان , صرافی لندن- صرافی ایران , صرافی تهران
, www.iranianukyellowpages.com|Iranian UK Yellow Pages London
|YelloW Pages Farsi , Persian|UK, Sarafi London , Tehran , Online Iranian , sarafi Hello Uk  ,

 

یلوپیج فارسی ایرانیان انگلستان

 Farsi Yellow Pages, London

نرخ ارزها , صرافی آنلاین ایرانیان , لندن و تهران

 

مطالب مرتبط ( یلوپیج فارسی UK )

1 یلوپیج جهانیYellow Pages انگلستان اروپا - امریکا,کانادا - استرالیا,نیوزلند

منتظر آگهی شما هستیم

2) نرخ ارز کشورها NERKH _UK

 

 


 

Save

Save

Save

Save

Save

راهنمای مشاغل,فهرست کسب کار, یلوپیج فارسی جهانی, لندن انگلستان www.IranianUkYellowPages.com

London  UK  Farsi Business Directory

 Photo
   
 
 
 

محل آگهی مراکز تجاری دنیا

  محل آگهی مراکز

   
   
   
   
   

یلوپیج فارسی جهانی  لندن , انگلستان 

1 آرایش , زیبایی لندن , .سالن زیبایی بانوان , آقایان UK
2 آموزش رانندگی . آموزش زبان .گل سازی,گل آرایی UK
3 اقتصاد , بازرگانی , صادرات , بازاریابی , پخش کالای UK
4 بهداشت , درمان . درمانگاه تخصصی , دندان پزشکی UK
5 رستوران , غذا , ساندویج , پیتزا . اغذیه , فست فود UK
6 سفر ,گردشگری ,آژانس هواپیمایی,خدمات مسافرتی UK
7 ورزش , تفریح , باشگاه , صالون کلاس. استخر, سونا UK
8 اشخاص.تدریس خصوصی زبان,.موسیقی. نقاشی,عکس UK
9 پوشاک ,نساجی .کیف , کفش , کمربند , تولید, فروش UK
10 تاسیسات.برق صنعتی, ساختمانی.تجهیزات ,خدمات UK
11 چاپخانه , تبلیغات .تجهیزات، لوازم چاپ، لیتوگرافی UK
12 حمل , نقل بین الملل.دریایی , هوایی .تاکسی سرویس UK
13 خرید , فروش , لندن , بازار. پاساژ , مجتمع تجاری UK
14 اتومبیل .تعمیرگاه مجاز , اتوسرویس , خرید ,فروش UK
15 مشاورین املاک. خرید, فروش, اجاره ساختمان ,خانه UK
16 نفت ,گاز , پتروشیمی .صنایع , معادن , فلزات , ایران UK
17 دارالترجمه رسمی ,مترجمین زبان . مرکزفرهنگ هنر UK
18 فن آوری اطلاعات , ارتباطات , طراحی سایت شرکتها UK
19 فنی,مهندسی.تاسیسات طراحی,اجرای پروژه ساختمانی UK
20 کارشناسان حقوقی ,وکیل مهاجرت .قضایی ,دادگاههای UK
21 کشاورزی.ماشین آلات صنعتی.ساختمانی,کارخانه های UK
22 فروش مبلمان,دکوراسیون ,تلویزیون ،کامپیوتر,لب تاپ UK
23 ماشین, ابزار,قالب سازی,ماشین آلات,تجهیزات انگلستان UK
24 جشن,شادی,کنسرت,مجالس ,مراسم. دفتر ثبت ازدواج  UK
25 مراکز فرهنگی,هنری,موزه ها ,کاخ ها ,آثار تاریخ لندن UK
26 مشاوره, روان شناس, روان درمانی , روان شناسی بالینی UK
27 خدمات ارزی , مالی, صرافی ها , سرمایه گذاری , لندن UK
28 قنادی , شیرینی سرا ی لندن, سوپرمارکت های ایرانی UK
28 عکاسی ,فیلمبردای,آموزش هنرهای زیبا,نقاشی,گرافیک UK
30 شرکت ها ,خدمات بیمه ماشین  ,خونه , تامین خسارات UK
31 حسابداری شرکتها,مشاغل کسب کار,ثبت شرکت لندن
UK
32 فروشگاه , عینک , جواهر , طلا , ساعت , عطیقه , نقره UK
33 سرویس آفیس شرکت,اجاره دفتر,آدرس مجازی شرکت UK
34 دیجیتال مارکتینگ شرکتها ,طراحی وب, فروش آنلاین UK
35 شرکت های سرمایه گذاری F C A , بورس سهام لندن UK
36 آگهی استخدام ,آماده بکار . مشارکت همکاری,شرکتها UK
37 خرید,فروش, تعمیرلب تاپ ,کامپیوتر,موبایل,ماهواره UK
38 خرید ,فروش مواد غذایی,لوازم رستورانها,سوپرمارکتها UK
39 نشریه ایرانی لندن,مجله,هفته نامه,ماهنامه,کتاب یلوپیج UK
40   نیازمندیهای مشاغل کسب کار لندن ,شهرهای انگلستان   UK
01 راهنمای ادارات,مدارس,دانشگاه ها,رادیوTV,مطبوعات UK
02 راهنمای شهرلندن ,دیدنی ها ,شهرهای بزرگ انگلستان UK  
03 راهنمای نمایشگاههای بین المللی لندن,شهرهای بریتانیا UK
04 راهنمای تجارت , صنعت , سرمایه گذاری , بورس لندن UK
05 راهنمای سفر, زندگی لندن , شهر های بزرگ بریتانیا UK
06 راهنمای سفارت,بانک ها, اتاق بازرگانی ایران,انگلستان UK
07 راهنمای ویزا , اقامت , مهاجرت , استخدام ,کسب کار UK
08  راهنمای ثبت شرکت , اخذ مجوزهای تجاری لندن UK
09 راهنمای مراکزفرهنگی , مدارس فارسی زبانان, ایرانیان UK
010 راهنمای جشنها,مراسمها,یاواره ها,بازارچه ها ,ایرانیان UK
001 راهنمای مشاغل لندن    LONDON UK
002 راهنمای مشاغل بیرمنگهام  Birmingham UK
003 راهنمای مشاغل گلاسگو Glasgow UK
004 راهنمای مشاغل لیورپول Liverpool UK
005 راهنمای مشاغل لیدز Leeds UK
006 راهنمای مشاغل شفیلد Sheffield UK
007 راهنمای مشاغل ادینبرو Edinburgh UK
008 راهنمای مشاغل بریستول Bristol UK
009 راهنمای مشاغل منچستر Manchester UK
0010 راهنمای مشاغل لِستِر Leicester UK
0011 راهنمای مشاغل ناتینگهام
 Nottingham UK
0012  راهنمای مشاغل کمبریج  Cambridge

UK

0013 راهنمای مشاغل برایتون
Brighton 
UK
0014 راهنمای مشاغل ساوت‌همپتون Southampton
UK
0015 راهنمای مشاغل نیوکاسل Newcastle UK
0016  راهنمای مشاغل  کاردیف Cardiff UK
0017  راهنمای مشاغل کاونتری  Coventry UK
0018     UK
0019     UK
0020     UK
    
   

 

  راهنمای مشاغل لندن,

   تلفن 02079938685 

   

 

 راهنمای مشاغل شرکتهای ایرانی

 

 راهنمای مشاغل شرکتهای افغانی

 

 

 

3) آگهی مشاغل uk و مطالب با بیشترین بازدید کنندگان یلوپیج ایرانیان uk